B-Coach.eu
 

O mnie

Urodziłem się w roku 1968. Od lipca 2011 żyję w Hamburgu. Przez ostatnie 18 lat mojego życia w różny sposób starałem się pomagać innym. Ludzie są dla mnie bardzo ważni.

W moim dotychczasowym życiu prowadziłem wiele rozmów, coachingów, wiele doradzałem, niejednokrotnie pocieszałem, podnosiłem na duchu, umacniałem… Myślę, że wielu osobom pomogłem odnaleźć poszukiwaną przez nich drogę.

Studiowałem filozofię i teologię. Najpierw na ATK w Warszawie, potem na Uniwersytecie w Wiedniu, a potem znowu w Warszawie na Uniwersytecie Kard. St. Wyszyńskiego. W Austrii (Salzburg) ukończyłem studium doradztwa systemowego w zakresie rozwoju organizacji (2001). W Niemczech (Weimar) nauczyłem się open space (2003). W Katowicach ukończyłem (2010) Polską Szkołę Coachingu.

Przed laty byłem nauczycielem w szkole podstawowej. Wykładałem też na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu (wykład monograficzny) i w WSD we Lwowie. Jako doradca przeprowadziłem ponad 30 projektów doradczych i warsztatów szkoleniowych w Polsce i w Austrii oraz na Słowacji i Ukrainie. Jako facylitator open space przeprowadziłem ponad 60 konferencji, używając tej metody, w Polsce i w Niemczech, w Portugalii, we Włoszech i na Ukrainie. Jako coach i powiernik ludzkich spraw mam za sobą ponad 350 godzin indywidualnych rozmów.

Jestem wizjonerem (nie w sensie nadprzyrodzonym) – to znaczy mam ciągle nowe pomysły. Lubię wyzwania. Drzemie we mnie pionier, który ciągle poszukuje nowych możliwości i rozwiązań.

Od ludzi czasami słyszałem, że promieniuję radością i ciepłem. Czy to prawda? Łatwo można to sprawdzić.

Jeśli chcesz poznać mnie bardziej, napisz lub zadzwoń!

Zobacz, z kim pracowałem dotychczas!